Par mums

Mūsu darbības mērķis ir nodrošināt kvalitatīvas sēklas, piemērotākās šķirnes un Latvijai atbilstošāko sēklu sortimentu. Ilgu gadu gaitā gūtā pieredze mums ļauj ar panākumiem realizēt iecerēto un sekmīgi piedāvāt Klientam profesionālus risinājumus. Jau no paša darbības pirmsākuma, 1992.gada, audzējam Latvijā selekcionētās sēklas, cieši sadarbojoties ar atzītākajiem zālaugu selekcionāriem. Piedāvājuma pilnveidošanā aktīvi sadarbojamies arī ar citiem sēklaudzētājiem gan Latvijā, gan ārpus tās. Mūsu klienti ir sekmīgākie lopkopji un ainavu labiekārtotāji visos Latvijas novados, kā arī sēklu vairumtirgotāji ārzemēs.

Sēklas audzējam, novācam, sagatavojam un fasējam uz vietas saimniecībā, tādēļ esam pārliecināti par sēklu kvalitāti un varam piedāvāt labāko cenu.

Mūsu vīzija ir kļūt par atpazīstamu un augsti novērtētu zālāju sēklu ražošanas līderi.

Mūsu misija – attīstīt zālāju sēklu ražošanu un tirdzniecību Latvijā, veidojot ilgtermiņa attiecības ar klientiem. Mūsu sadarbības stūrakmeņi ir godīgums, uzticēšanās, kvalitāte un profesionalitāte.

Lai sasniegtu iepriekšminēto, aktīvi sadarbojamies ar esošajiem partneriem un esam atvērti savstarpēji izdevīgai sadarbībai ar jauniem partneriem šādās jomās:

  • izaudzēšanā saskaņā ar līgumu;
  • tīrīšanas un sertificēšanas pakalpojumu sniegšanā;
  • iepakojumā un fasēšanā;
  • transportā un loģistikā;
  • vairumtirdzniecībā;
  • mazumtirdzniecībā.

Mūsu komanda ir apņēmusies darīt visu, lai apmierinātu katra klienta specifiskās vēlmes un atrastu racionālākos risinājumus.

Sēklas var nosūtīt uz jebkuru adresi, un parasti tās tiek piegādātas trīs darba dienu laikā. Ar prieku atbildam uz jautājumiem un pieprasījumiem gan telefoniski, gan rakstiski e-pastā. Mēs ar patiesu interesi vēlamies dzirdēt Jūsu atsauksmes, uzzināt, kā mūsu sēklas augušas, kādi bijuši ražas rādītāji un ko vajadzētu uzlabot.

Mēs ticam, ka mūsu izveidotie profesionālie sēklu maisījumi un integrētais serviss nodrošinās izcilus rezultātus Jūsu iecerēm.